Retelistica TP-LINK Gigabit SFP Media Converter MC220L

TP-LINK Gigabit SFP Media Converter MC220L
Pret TP-LINK Gigabit SFP Media Converter MC220L:
109,08 RON cu TVA
Alerta nivel pret TP-LINK Gigabit SFP Media Converter MC220L
Garantie: 60 luni
Cumpara
Comenzi tel: 0236.312.440

• Works at 1000Mbps in Full-Duplex mode for both TX port and FX port
• Supports auto MDI/MDI-X for TX port
• Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port
• FX port support hot-swappable
• Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber
• Easy-to-view LED indicators provide status to monitor network activity easily
• External power supply

Specificatii tehnice TP-LINK Gigabit SFP Media Converter MC220L:


{table_title}
Cod produs: MC220L
Tip dispozitiv: Media Convertor
Porturi cupru: 1
Porturi fibra optica: 1 x Gigabit SFP
Viteza: 10/100/1000 Mbps
Alte caracteristici:

Standards and Protocols

IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x

Basic Function

Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)

Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber

Ports

1 Gigabit SFP port

1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)

Network Media

1000BASE-T

UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)

EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)

1000BASE-FX

Multi-mode/Single-mode Fiber

LED Indicators

PWR, LINK, RX

Safety & Emission

FCC, CE

Dimensions (W*D*H)

3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)

Environment

Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Power Supply

External Power Adapter

Greutate: 0.5

Review-uri TP-LINK Gigabit SFP Media Converter MC220L

Fotografia prezentata pentru TP-LINK Gigabit SFP Media Converter MC220L are caracter informativ si pot exista diferente intre aceasta si produsul respectiv. Specificatiile tehnice pentru TP-LINK Gigabit SFP Media Converter MC220L sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.

   

VISA MasterCard Online payments Verified by VISA MasterCard SecureCode
Termeni si conditii de utilizare
*Ratele lunare contin TVA si sunt calculate pentru un credit BT Direct pe 48 luni fara avans.
NOTA: Specificatiile si pretul se pot schimba fara notificare prealabila. Preturile pentru enduseri sunt exprimate in RON, cu TVA. Preturile pentru dealeri sunt exprimate in EUR sau USD, fara TVA.
Nu ne asumam raspunderea pentru anumite modificari aduse de catre producatori produselor ce le comercializam.

INFORMATII UTILE

Preturile afisate sunt valabile pentru comanda online si sunt diferite de preturile de magazin.

SUPER PROMOTII


price.ro

© 2006 - 2018 ROYAL Computers (Caro Group). Toate drepturile rezervate.