Retelistica TP-LINK WDM Bi-Directional SFP Module TL-SM321B

TP-LINK WDM Bi-Directional SFP Module TL-SM321B
Pret TP-LINK WDM Bi-Directional SFP Module TL-SM321B:
126,31 RON cu TVA
Alerta nivel pret TP-LINK WDM Bi-Directional SFP Module TL-SM321B
Garantie: 60 luni
Cumpara
Comenzi tel: 0236.312.440

• Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber
• TX: 1310nm / RX: 1550nm
• Internal +3.3V Power Supply
• In pairs with TL-SM321A
• Plug-and-Play
• Suitable: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and the other equivalent devices

Specificatii tehnice TP-LINK WDM Bi-Directional SFP Module TL-SM321B:


{table_title}
Cod produs: TL-SM321B
Tip dispozitiv: Modul SFP
Viteza: 1.25 Gbps
Alte caracteristici:

Standards and Protocols

IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

Cable

Single-mode Fiber

Fiber Type

9/125 um Single-mode

Max. Cable Length

10km

Data Rate

1.25Gbps

Port Type

LC

Wave Length

TX: 1310nm / RX: 1550nm

Power Support

3.3V

Safety & Emission

FCC, CE

Environment

Operating Temperature: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Storage Temperature: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Greutate: 0.5

Review-uri TP-LINK WDM Bi-Directional SFP Module TL-SM321B

Fotografia prezentata pentru TP-LINK WDM Bi-Directional SFP Module TL-SM321B are caracter informativ si pot exista diferente intre aceasta si produsul respectiv. Specificatiile tehnice pentru TP-LINK WDM Bi-Directional SFP Module TL-SM321B sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.

   

VISA MasterCard Online payments Verified by VISA MasterCard SecureCode
Termeni si conditii de utilizare
*Ratele lunare contin TVA si sunt calculate pentru un credit BT Direct pe 48 luni fara avans.
NOTA: Specificatiile si pretul se pot schimba fara notificare prealabila. Preturile pentru enduseri sunt exprimate in RON, cu TVA. Preturile pentru dealeri sunt exprimate in EUR sau USD, fara TVA.
Nu ne asumam raspunderea pentru anumite modificari aduse de catre producatori produselor ce le comercializam.

INFORMATII UTILE

Preturile afisate sunt valabile pentru comanda online si sunt diferite de preturile de magazin.

SUPER PROMOTII


price.ro

© 2006 - 2018 ROYAL Computers (Caro Group). Toate drepturile rezervate.