Retelistica

Afișez 1 - 36 din 1160 de rezultate

CAMERA IP Exterior TP-LINK, 2K QHD 2560×1440, rotatie pana la 360 grade, IP66, dist. IR 30 m, tip lentila fixa 4 mm, 4 Mpx, RJ-45 + wireless, microfon, carcasa plastic, slot SD card da, „Tapo C520WS” (timbru verde 0.8 lei)

CAMERA IP Exterior TP-LINK, 2K QHD 2560×1440, rotatie pana la 360 grade, IP66, dist. IR 30 m, tip lentila fixa 4 mm, 4 Mpx, RJ-45 + wireless, microfon, carcasa plastic, slot SD card da, „Tapo C520WS” (timbru verde 0.8 lei)

1944,84 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
CAMERE IP Tesla WRL CAMERA SMART BABY B250 „TSL-CAM-B250” (timbru verde 0.8 lei)

CAMERE IP Tesla WRL CAMERA SMART BABY B250 „TSL-CAM-B250” (timbru verde 0.8 lei)

435,58 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
SWITCH.. accesorii Mikrotik NET TRANSCEIVER SFP PAIR/S-3553LC20D MIKROTIK, „S-3553LC20D

SWITCH.. accesorii Mikrotik NET TRANSCEIVER SFP PAIR/S-3553LC20D MIKROTIK, „S-3553LC20D

360,18 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
Modul optic 1310/1550nm WDM SingleMode 40km 1.25G conector SC- Type A – XGIGA, „XGSF-BS3512-40” (include TV 0.8lei)

Modul optic 1310/1550nm WDM SingleMode 40km 1.25G conector SC- Type A – XGIGA, „XGSF-BS3512-40” (include TV 0.8lei)

108,59 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
SWITCH.. accesorii Planet Mini GBIC SX Module „MGB-SX”

SWITCH.. accesorii Planet Mini GBIC SX Module „MGB-SX”

124,65 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
ZYXEL | USG Flex 700 | UTM Firewall | Porturi 12 configurabile, 2 SFP , 2 USB 3.0, 1 DB9 | 5.4 Gbps SPI Firewall | 1100 Mbps VPN | 150 SSL VPN user | 8 useri (max 40 cu licenta) | Pachet licente 1 an „USGFLEX700-EU0102F” (timbru verde 4.00 lei)

ZYXEL | USG Flex 700 | UTM Firewall | Porturi 12 configurabile, 2 SFP , 2 USB 3.0, 1 DB9 | 5.4 Gbps SPI Firewall | 1100 Mbps VPN | 150 SSL VPN user | 8 useri (max 40 cu licenta) | Pachet licente 1 an „USGFLEX700-EU0102F” (timbru verde 4.00 lei)

9623,22 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
ROUTER MERCUSYS wireless 1200Mbps, 2 porturi LAN Gigabit, 1 port WAN Gigabit, Dual Band AC1200 4 x antena externa, „MR30G” (include TV 0.8 lei)

ROUTER MERCUSYS wireless 1200Mbps, 2 porturi LAN Gigabit, 1 port WAN Gigabit, Dual Band AC1200 4 x antena externa, „MR30G” (include TV 0.8 lei)

100,73 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
ROUTER Ubiquiti EdgeRouter, wired, port LAN 10/100/1000 x 4, port WAN 10/100/1000 x 1, „ER-4” (include TV 0.8 lei)

ROUTER Ubiquiti EdgeRouter, wired, port LAN 10/100/1000 x 4, port WAN 10/100/1000 x 1, „ER-4” (include TV 0.8 lei)

1108,07 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
WRL MESH ROUTER 11000MBPS/ET12(1-PK) ASUS, „ET12(1-PK)” (include TV 0.8 lei)

WRL MESH ROUTER 11000MBPS/ET12(1-PK) ASUS, „ET12(1-PK)” (include TV 0.8 lei)

2617,85 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
MIKROTIK L41G-2AXD WIRELESS GB ROUTER „L41G-2AXD” (timbru verde 0.8 lei)

MIKROTIK L41G-2AXD WIRELESS GB ROUTER „L41G-2AXD” (timbru verde 0.8 lei)

305,60 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
MC HAP AC 720MHZ, 128MB, 5XGE 1XSF 5GHZ „RB962UIGS5HACT2HNT” (timbru verde 0.8 lei)

MC HAP AC 720MHZ, 128MB, 5XGE 1XSF 5GHZ „RB962UIGS5HACT2HNT” (timbru verde 0.8 lei)

707,10 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
MESH TP-LINK, wireless, router AC1200, pt interior, 1200 Mbps, port LAN, WAN, 2.4 GHz | 5 GHz, antena interna x 2, standard 802.11ac, „Deco E4(2-pack)” (include TV 1.75lei)

MESH TP-LINK, wireless, router AC1200, pt interior, 1200 Mbps, port LAN, WAN, 2.4 GHz | 5 GHz, antena interna x 2, standard 802.11ac, „Deco E4(2-pack)” (include TV 1.75lei)

388,42 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
AS ZENWIFI AX1800 XD4 PLUS WHITE 3PK „XD4 PLUS (W-3-PK)” (timbru verde 2.00 lei

AS ZENWIFI AX1800 XD4 PLUS WHITE 3PK „XD4 PLUS (W-3-PK)” (timbru verde 2.00 lei

1224,96 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
SWITCH CISCO, Gigabit x 48, SFP x 4, managed, rackabil, „CBS350-48P-4X-EU” (include TV 1.75 lei)

SWITCH CISCO, Gigabit x 48, SFP x 4, managed, rackabil, „CBS350-48P-4X-EU” (include TV 1.75 lei)

8497,46 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
SWITCH CISCO, porturi Gigabit x 48, SFP x 4, managed, rackabil, carcasa metalica, „C9200L-48T-4X-E” (include TV 1.75lei)

SWITCH CISCO, porturi Gigabit x 48, SFP x 4, managed, rackabil, carcasa metalica, „C9200L-48T-4X-E” (include TV 1.75lei)

22125,08 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
SWITCH TP-LINK 48 porturi 10/100Mbps, carcasa metalica, rackabil „TL-SF1048” (include TV 1.75lei)

SWITCH TP-LINK 48 porturi 10/100Mbps, carcasa metalica, rackabil „TL-SF1048” (include TV 1.75lei)

593,07 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
SWITCH D-LINK 8 porturi 10/100Mbps. carcasa metalica, „DES-108” (include TV 1.75lei)

SWITCH D-LINK 8 porturi 10/100Mbps. carcasa metalica, „DES-108” (include TV 1.75lei)

101,63 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Ubiquiti UniFi Switch 24 is a fully managed Layer 2 switch with (24) Gigabit Ethernet ports and (2) Gigabit SFP ports for fiber connectivity „USW-24-EU” (include TV 1.75lei)

Ubiquiti UniFi Switch 24 is a fully managed Layer 2 switch with (24) Gigabit Ethernet ports and (2) Gigabit SFP ports for fiber connectivity „USW-24-EU” (include TV 1.75lei)

1394,56 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
ZYXEL GS1900-10HP GBE POE SWITCH L2, „GS1900-10HP-EU0102″(include TV 1.75lei)

ZYXEL GS1900-10HP GBE POE SWITCH L2, „GS1900-10HP-EU0102″(include TV 1.75lei)

710,56 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Switch TP-Link cu management L2+, 8 Porturi 2.5GBASE-T si 2-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch with 8-Port PoE+ „TL-SG3210XHP-M2” (include TV 1.75lei)

Switch TP-Link cu management L2+, 8 Porturi 2.5GBASE-T si 2-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch with 8-Port PoE+ „TL-SG3210XHP-M2” (include TV 1.75lei)

2592,07 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
SWITCH PoE D-LINK Unmanaged 8 porturi 10/100Mbps (8 PoE) + 1 x Gigabit Uplink, carcasa metalica, „DSS-100E-9P”(include TV 1.75lei)

SWITCH PoE D-LINK Unmanaged 8 porturi 10/100Mbps (8 PoE) + 1 x Gigabit Uplink, carcasa metalica, „DSS-100E-9P”(include TV 1.75lei)

413,43 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
SWITCH PoE D-LINK 8 porturi Gigabit (8 PoE+), IEEE 802.3af/at, carcasa metalica, rackabil, „DGS-1008MP”(include TV 1.75lei)

SWITCH PoE D-LINK 8 porturi Gigabit (8 PoE+), IEEE 802.3af/at, carcasa metalica, rackabil, „DGS-1008MP”(include TV 1.75lei)

780,53 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
TENDA 8-PORT POE SWITCH TEF1109P-8-63W „TEF1109P-8-63W” (include TV 1.75 lei)

TENDA 8-PORT POE SWITCH TEF1109P-8-63W „TEF1109P-8-63W” (include TV 1.75 lei)

200,24 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
DAHUA SWITCH 10P MNG 8POE CS4010-8ET-110 „CS4010-8ET-110” (timbru verde 2 lei)

DAHUA SWITCH 10P MNG 8POE CS4010-8ET-110 „CS4010-8ET-110” (timbru verde 2 lei)

366,57 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
ACCESS POINT TP-LINK wireless 300Mbps, port 10/100Mbps, 2 antene externe, pasiv PoE, 2T2R, Client, Universal/ WDS Repeater, wireless Bridge, WPA/WPA2, QSS „TL-WA801N” (include TV 0.8 lei)

ACCESS POINT TP-LINK wireless 300Mbps, port 10/100Mbps, 2 antene externe, pasiv PoE, 2T2R, Client, Universal/ WDS Repeater, wireless Bridge, WPA/WPA2, QSS „TL-WA801N” (include TV 0.8 lei)

118,06 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
ACCESS POINT TP-LINK wireless 300Mbps, 2 x port 10/100Mbps, 2 antene interne, alimentare PoE, montare pe perete „EAP115-Wall” (include TV 0.8 lei)

ACCESS POINT TP-LINK wireless 300Mbps, 2 x port 10/100Mbps, 2 antene interne, alimentare PoE, montare pe perete „EAP115-Wall” (include TV 0.8 lei)

166,59 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
ANTENE si accesorii Ubiquiti 5GHZ LTU BASESTATION RADIO „LTU-ROCKET” (timbru verde 2 lei)

ANTENE si accesorii Ubiquiti 5GHZ LTU BASESTATION RADIO „LTU-ROCKET” (timbru verde 2 lei)

1987,60 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
RANGE EXTENDER Tenda wireless AX1500, 1500Mbps, 1 port Gigabit, 2 antene externe, 2.4 / 5Ghz dual band, Wi-Fi 6, „A23”

RANGE EXTENDER Tenda wireless AX1500, 1500Mbps, 1 port Gigabit, 2 antene externe, 2.4 / 5Ghz dual band, Wi-Fi 6, „A23”

334,68 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
ADAPTOR RETEA Ugreen, „CR110” USB 2.0 to RJ-45 10/100 Mbps Adapter, LED, negru „20254” (include TV 0.18lei) – 6957303822546

ADAPTOR RETEA Ugreen, „CR110” USB 2.0 to RJ-45 10/100 Mbps Adapter, LED, negru „20254” (include TV 0.18lei) – 6957303822546

48,66 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
ADAPTOR RETEA TP-LINK AC600, extern wireless 2.4 GHz | 5 GHz, USB 2.0, port, 433 Mbps, antena interna x 1, „Archer T2U Nano” (include TV 0.18lei)

ADAPTOR RETEA TP-LINK AC600, extern wireless 2.4 GHz | 5 GHz, USB 2.0, port, 433 Mbps, antena interna x 1, „Archer T2U Nano” (include TV 0.18lei)

58,96 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
ASUS WI-FI 2ANT WIFI6 BT PCI-E ADAPTER „PCE-AXE59BT”

ASUS WI-FI 2ANT WIFI6 BT PCI-E ADAPTER „PCE-AXE59BT”

289,79 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
CAMERA IP LPR 4MP 2.8-12MM IR50M „IDS-2CD7A46G0PIZHS” (include TV 0.8lei)

CAMERA IP LPR 4MP 2.8-12MM IR50M „IDS-2CD7A46G0PIZHS” (include TV 0.8lei)

8499,38 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
CAMERA IP BULLET 4MP 2.8MM IR40M AUDIO, „DS-2CD2043G2-IU28” (include TV 0.8lei)

CAMERA IP BULLET 4MP 2.8MM IR40M AUDIO, „DS-2CD2043G2-IU28” (include TV 0.8lei)

515,94 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
CAMERA IP TP-LINK VIGI, turret, pt. interior, dist. IR 30 m, tip lentila fixa 4 mm, 4 Mpx, Wi-Fi 2.4 Ghz + 1 x RJ45 10/100M, carcasa plastic, POE, „VIGI C440-W(4mm)” (include TV 0.8lei)

CAMERA IP TP-LINK VIGI, turret, pt. interior, dist. IR 30 m, tip lentila fixa 4 mm, 4 Mpx, Wi-Fi 2.4 Ghz + 1 x RJ45 10/100M, carcasa plastic, POE, „VIGI C440-W(4mm)” (include TV 0.8lei)

374,15 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
CAMERA IP PTZ DOME 5MP 5.3-64MM „MS-C5371-X12PC” (include TV 0.8lei)

CAMERA IP PTZ DOME 5MP 5.3-64MM „MS-C5371-X12PC” (include TV 0.8lei)

2710,42 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
CAMERA MINI DOME IP 4MP 2.8MM 30M „DS-2CD2546G2-IWS2C” (include TV 0.8lei)

CAMERA MINI DOME IP 4MP 2.8MM 30M „DS-2CD2546G2-IWS2C” (include TV 0.8lei)

743,05 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș