Cabinete & Retea pasiva

Afișez 1 - 36 din 1590 de rezultate

PANOU gestionare cabluri LOGILINK, tip masca orizontala, 19 inch, 1U, gri, „OR105G”

PANOU gestionare cabluri LOGILINK, tip masca orizontala, 19 inch, 1U, gri, „OR105G”

34,57 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
SET montare LOGILINK pentru rack 19″, contine 20 piese: suruburi, saibe, piulite, diametru 6mm (M6), otel placat cu zinc si plastic „AC0111”

SET montare LOGILINK pentru rack 19″, contine 20 piese: suruburi, saibe, piulite, diametru 6mm (M6), otel placat cu zinc si plastic „AC0111”

23,85 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Nexans Protector splice termoretractabil 45mm (100 buc) LANmark, „N890.021”

Nexans Protector splice termoretractabil 45mm (100 buc) LANmark, „N890.021”

432,87 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Clema prindere 20 mm / ELEMATIC, „13502120”

Clema prindere 20 mm / ELEMATIC, „13502120”

0,43 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Brida plastic 4,5 x 160 black(100buc) – ELEMATIC, „5311/C”

Brida plastic 4,5 x 160 black(100buc) – ELEMATIC, „5311/C”

13,34 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Brida plastic 12,5 x 850 black (50buc) – ELEMATIC, „5341”

Brida plastic 12,5 x 850 black (50buc) – ELEMATIC, „5341”

149,30 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
MANSON mufe RJ-45 LOGILINK pt. cablu UTP, FTP, SFTP, RJ-45 (T), plastic, 100 buc, albastru, „MP0008”

MANSON mufe RJ-45 LOGILINK pt. cablu UTP, FTP, SFTP, RJ-45 (T), plastic, 100 buc, albastru, „MP0008”

21,43 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
CUPLA RJ-45 GEMBIRD pt. cablu UTP, Cat6, RJ-45 (M) x 2, plastic, 1 buc, „NCA-LC6-01”

CUPLA RJ-45 GEMBIRD pt. cablu UTP, Cat6, RJ-45 (M) x 2, plastic, 1 buc, „NCA-LC6-01”

7,68 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Conector slim Tool-less Keystone, 1xRJ45 STP cat.6A PowerCat – Molex „KSJ-00088”

Conector slim Tool-less Keystone, 1xRJ45 STP cat.6A PowerCat – Molex „KSJ-00088”

42,80 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patch cord | FO | 2 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-LC | SLimflex

Patch cord | FO | 2 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-LC | SLimflex

85,99 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 20m, „SC-SC-MM3/DX-20”

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 20m, „SC-SC-MM3/DX-20”

77,93 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO LC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 3m, „LC-LC-SM/DX-3”

Patchcord FO LC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 3m, „LC-LC-SM/DX-3”

22,79 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
CABLU fibra optica Nexans Nexans | N167.MBUN12-AC | Cablu fibra | LANmark | Micro-bundle universal | LSZH | Negru | Multimode OM4 | 12 fibre | Cca,”N167.MBUN12-AC”

CABLU fibra optica Nexans Nexans | N167.MBUN12-AC | Cablu fibra | LANmark | Micro-bundle universal | LSZH | Negru | Multimode OM4 | 12 fibre | Cca,”N167.MBUN12-AC”

24,62 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PANDUIT SKMKEY Cheie deblocare SKRJ45RD-X-SKUSBA-V-SKUSBC „SKMKEY”

PANDUIT SKMKEY Cheie deblocare SKRJ45RD-X-SKUSBA-V-SKUSBC „SKMKEY”

596,30 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
SINA CABINET 19″ SPACER, 425L rail, adancime 600mm, „SPLR-1U425-BK-03”

SINA CABINET 19″ SPACER, 425L rail, adancime 600mm, „SPLR-1U425-BK-03”

12,44 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
TRITON RACK de PERETE sectiune simpla 9U 500mm adancime usa sticla panouri laterale detasabile, sectiuni acces cabluri sus/jos/spate securizare cu cheie, 1 pereche montanti reglabili, fabricat din tabla galvanizata IP30 gri „RUA-09-AS5-CAX-A1”

TRITON RACK de PERETE sectiune simpla 9U 500mm adancime usa sticla panouri laterale detasabile, sectiuni acces cabluri sus/jos/spate securizare cu cheie, 1 pereche montanti reglabili, fabricat din tabla galvanizata IP30 gri „RUA-09-AS5-CAX-A1”

951,74 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
EXTRALINK 6U 600X600 AZH wall-mounted rackmount cabinet swing type gray „EX.12936”

EXTRALINK 6U 600X600 AZH wall-mounted rackmount cabinet swing type gray „EX.12936”

481,88 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
CABINET 19″ SPACER 9U 500x450mm, fixare pe perete, Flatpack (dezasamblat), Black, usa sticla cu blocare, panouri detasabile, otel 1mm, sarcina maxima 25Kg, „SPCW-9U-450-BK-02”

CABINET 19″ SPACER 9U 500x450mm, fixare pe perete, Flatpack (dezasamblat), Black, usa sticla cu blocare, panouri detasabile, otel 1mm, sarcina maxima 25Kg, „SPCW-9U-450-BK-02”

379,76 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
ROLA CABLU FTP SPACER Cat5e, 305m, Cupru-Aluminiu, AWG24, 0.51mm, 0.21mm2, „SP-RCAT5FTPCCA”

ROLA CABLU FTP SPACER Cat5e, 305m, Cupru-Aluminiu, AWG24, 0.51mm, 0.21mm2, „SP-RCAT5FTPCCA”

291,60 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CORD UTP Ugreen Cat6, „NW102” fire din cupru, viteza maxima 1 Gbps, 20m, albastru „11206” (include TV 0.06 lei) – 6957303882069

PATCH CORD UTP Ugreen Cat6, „NW102” fire din cupru, viteza maxima 1 Gbps, 20m, albastru „11206” (include TV 0.06 lei) – 6957303882069

38,35 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CORD UTP Ugreen Cat6, „NW102” fire din cupru, viteza maxima 1 Gbps, 3m, negru „20161” (include TV 0.06 lei) – 6957303821617

PATCH CORD UTP Ugreen Cat6, „NW102” fire din cupru, viteza maxima 1 Gbps, 3m, negru „20161” (include TV 0.06 lei) – 6957303821617

8,45 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CORD S/FTP LOGILINK Cat8.1, LSZH, cupru, 1 m, gri, AWG26, dublu ecranat „CQ8032S” (include TV 0.06 lei)

PATCH CORD S/FTP LOGILINK Cat8.1, LSZH, cupru, 1 m, gri, AWG26, dublu ecranat „CQ8032S” (include TV 0.06 lei)

19,49 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CORD S/FTP LOGILINK Cat6a, LSZH, cupru, 7.5 m, verde, AWG26, dublu ecranat „CQ3085S” (include TV 0.8lei)

PATCH CORD S/FTP LOGILINK Cat6a, LSZH, cupru, 7.5 m, verde, AWG26, dublu ecranat „CQ3085S” (include TV 0.8lei)

40,79 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CORD S/FTP LOGILINK Cat6a, LSZH, cupru, 1.5 m, gri, AWG26, dublu ecranat „CQ3042S” (include TV 0.06 lei)

PATCH CORD S/FTP LOGILINK Cat6a, LSZH, cupru, 1.5 m, gri, AWG26, dublu ecranat „CQ3042S” (include TV 0.06 lei)

11,00 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
PATCH CORD S/FTP LOGILINK Cat6, LSZH, cupru, 5 m, verde, AWG27, dublu ecranat „CQ2075S” (include TV 0.18lei)

PATCH CORD S/FTP LOGILINK Cat6, LSZH, cupru, 5 m, verde, AWG27, dublu ecranat „CQ2075S” (include TV 0.18lei)

22,81 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CORD S/FTP LOGILINK Cat6, LSZH, cupru, 0.5 m, alb, AWG27, dublu ecranat „CQ2021S” (include TV 0.06 lei)

PATCH CORD S/FTP LOGILINK Cat6, LSZH, cupru, 0.5 m, alb, AWG27, dublu ecranat „CQ2021S” (include TV 0.06 lei)

6,43 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CORD UTP LOGILINK Cat6, cupru-aluminiu, 3 m, verde, AWG24, „CP2065U” (include TV 0.18lei)

PATCH CORD UTP LOGILINK Cat6, cupru-aluminiu, 3 m, verde, AWG24, „CP2065U” (include TV 0.18lei)

8,64 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
PATCH CORD UTP LOGILINK Cat5e, cupru-aluminiu, 30 m, gri, AWG26, „CP1122U” (include TV 0.8lei)

PATCH CORD UTP LOGILINK Cat5e, cupru-aluminiu, 30 m, gri, AWG26, „CP1122U” (include TV 0.8lei)

33,12 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CORD FTP LOGILINK Cat5e, cupru-aluminiu, 3 m, gri, AWG26, ecranat „CP1062S” (include TV 0.06 lei)

PATCH CORD FTP LOGILINK Cat5e, cupru-aluminiu, 3 m, gri, AWG26, ecranat „CP1062S” (include TV 0.06 lei)

6,08 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CORD FTP LOGILINK Cat5e, cupru-aluminiu, 5 m, galben, AWG26, ecranat „CP1077S” (include TV 0.18lei)

PATCH CORD FTP LOGILINK Cat5e, cupru-aluminiu, 5 m, galben, AWG26, ecranat „CP1077S” (include TV 0.18lei)

9,67 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CORD FTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 3 m, albastru, AWG26, ecranat „PP6-3M/B” (include TV 0.06 lei)

PATCH CORD FTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 3 m, albastru, AWG26, ecranat „PP6-3M/B” (include TV 0.06 lei)

9,03 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CORD UTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 0.5 m, albastru, AWG26, „PP6U-0.5M/B” (include TV 0.06 lei)

PATCH CORD UTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 0.5 m, albastru, AWG26, „PP6U-0.5M/B” (include TV 0.06 lei)

3,32 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CORD S/FTP GEMBIRD Cat6a, LSZH, cupru, 5 m, gri, AWG27, dublu ecranat „PP6A-LSZHCU-5M” (include TV 0.18lei)

PATCH CORD S/FTP GEMBIRD Cat6a, LSZH, cupru, 5 m, gri, AWG27, dublu ecranat „PP6A-LSZHCU-5M” (include TV 0.18lei)

19,50 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CORD UTP SPACER Cat5e, cupru-aluminiu, 10 m, alb, AWG26, „SP-PT-CAT5-10M” (include TV 0.8lei)

PATCH CORD UTP SPACER Cat5e, cupru-aluminiu, 10 m, alb, AWG26, „SP-PT-CAT5-10M” (include TV 0.8lei)

11,85 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CORD UTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 5 m, gri, AWG26, „PP6U-5M” (include TV 0.18lei)

PATCH CORD UTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 5 m, gri, AWG26, „PP6U-5M” (include TV 0.18lei)

11,26 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord SFTP RJ45-RJ45 Cat.6A LSOH, 15m, gri „SFTP-6A-15-G-LSOH”

Patchcord SFTP RJ45-RJ45 Cat.6A LSOH, 15m, gri „SFTP-6A-15-G-LSOH”

97,97 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș