Magazin

Afișez 1 - 36 din 14369 de rezultate

„ThinkSystem M.2 with Mirroring Enablemen ThinkSystem M.2 Drives and M.2 Adapters (All ThinkSystem servers with Intel Xeon Scalable processors)”

„ThinkSystem M.2 with Mirroring Enablemen ThinkSystem M.2 Drives and M.2 Adapters (All ThinkSystem servers with Intel Xeon Scalable processors)”

626,75 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
1 m CABLU FTP NEXANS, Cat7, 500 m, Cupru, solid, AWG23, portocaliu, vanzare la rola 500m, „N100.366-OD”

1 m CABLU FTP NEXANS, Cat7, 500 m, Cupru, solid, AWG23, portocaliu, vanzare la rola 500m, „N100.366-OD”

4,52 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
1 m Cablu NEXANS U/UTP, Cat6, 305 m, Cupru, solid, AWG24, portocaliu, vanzarea se face la rola 305m, „N100.161-OE”

1 m Cablu NEXANS U/UTP, Cat6, 305 m, Cupru, solid, AWG24, portocaliu, vanzarea se face la rola 305m, „N100.161-OE”

829,00 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM, „GLC-SX-MMD”

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM, „GLC-SX-MMD”

1569,55 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
100G and 40GBASE SR-BiDi QSFP Transceiver, LC, 100m OM4 MMF „QSFP-40/100-SRBD=”

100G and 40GBASE SR-BiDi QSFP Transceiver, LC, 100m OM4 MMF „QSFP-40/100-SRBD=”

9244,78 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
100GBASE QSFP ACTIVE OPTICAL/CABLE 5M IN, „QSFP-100G-AOC5M=”

100GBASE QSFP ACTIVE OPTICAL/CABLE 5M IN, „QSFP-100G-AOC5M=”

13805,48 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m, „QSFP-100G-CU3M=”

100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m, „QSFP-100G-CU3M=”

1506,08 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Fast Ethernet media converter „AT-MC102XL-60”

100TX (RJ-45) to 100FX (SC) Fast Ethernet media converter „AT-MC102XL-60”

384,52 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
10GBASE-T SFP+ transceiver module for Category 6A cables, „SFP-10G-T-X=”

10GBASE-T SFP+ transceiver module for Category 6A cables, „SFP-10G-T-X=”

3243,80 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
1100W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare, „PWR-C1-1100WAC-P=”

1100W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare, „PWR-C1-1100WAC-P=”

15153,07 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
128GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 Encrypted, „IKKP200/128GB” (include TV 0.03 lei)

128GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 Encrypted, „IKKP200/128GB” (include TV 0.03 lei)

972,12 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
16GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 Encrypted, „IKKP200/16GB” (include TV 0.03 lei)

16GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 Encrypted, „IKKP200/16GB” (include TV 0.03 lei)

433,27 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
16GB microSDHC/SDXC Card CusKit „385-BBKJ” (include TV 0.03 lei)

16GB microSDHC/SDXC Card CusKit „385-BBKJ” (include TV 0.03 lei)

155,65 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
19 cable management panel 1U, 6x organi

19 cable management panel 1U, 6x organi

126,20 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
19 cable management panel 1U, 6x organi „RAC-VP-X23-A1”

19 cable management panel 1U, 6x organi „RAC-VP-X23-A1”

126,20 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
19 cable management panel 1U, 6x organi, „RAC-VP-X21-A1”

19 cable management panel 1U, 6x organi, „RAC-VP-X21-A1”

71,10 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
19 Free-standing rack 18U/600×600 NEGRU, „RMA-18-A66-BAX-A1”

19 Free-standing rack 18U/600×600 NEGRU, „RMA-18-A66-BAX-A1”

2015,27 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
2-port GE WAN NIM, dual-mode RJ45 & SFP „NIM-2GE-CU-SFP=”

2-port GE WAN NIM, dual-mode RJ45 & SFP „NIM-2GE-CU-SFP=”

9545,93 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
25 Gaming Monitor AW2523HF 1920×1080, „AW2523HF” (include TV 6.00lei)

25 Gaming Monitor AW2523HF 1920×1080, „AW2523HF” (include TV 6.00lei)

2399,12 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
2660 Flip 4G Dual SIM Black „1GF011DPA1A01” (include TV 0.5 lei)

2660 Flip 4G Dual SIM Black „1GF011DPA1A01” (include TV 0.5 lei)

333,76 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
27 Gaming Monitor AW2723DF 2560×1440, „AW2723DF” (include TV 6.00lei)

27 Gaming Monitor AW2723DF 2560×1440, „AW2723DF” (include TV 6.00lei)

3526,34 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
2TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 512n 3.5in, „400-AUST”

2TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 512n 3.5in, „400-AUST”

1140,83 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
32GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 Encrypted, „IKKP200/32GB” (include TV 0.03 lei)

32GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 Encrypted, „IKKP200/32GB” (include TV 0.03 lei)

596,69 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
350W AC 80+ PLATINUM CONFIG 1/POWER SUPPLY SPARE, „PWR-C1-350WAC-P=”

350W AC 80+ PLATINUM CONFIG 1/POWER SUPPLY SPARE, „PWR-C1-350WAC-P=”

5183,96 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m „QSFP-H40G-CU1M=”

40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m „QSFP-H40G-CU1M=”

1158,54 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
480GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e, „345-BBDF”

480GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e, „345-BBDF”

1751,82 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
480GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e, „345-BDZZ”

480GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e, „345-BDZZ”

1694,87 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
480GB, SATA, M.2 solid state drive, CUS, „400-AVSS”

480GB, SATA, M.2 solid state drive, CUS, „400-AVSS”

2742,93 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
4F17A12350 | ThinkSystem SR630 FAN | Option Kit one system fan that is required for field upgrades that add a second processor

4F17A12350 | ThinkSystem SR630 FAN | Option Kit one system fan that is required for field upgrades that add a second processor

439,94 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
50CM Type 1 Stacking Cable, „STACK-T1-50CM=”

50CM Type 1 Stacking Cable, „STACK-T1-50CM=”

779,21 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
64GB DataTraveler microDuo 3C 200MB/s dual USB-A + USB-C, „DTDUO3CG3/64GB” (include TV 0.03 lei)

64GB DataTraveler microDuo 3C 200MB/s dual USB-A + USB-C, „DTDUO3CG3/64GB” (include TV 0.03 lei)

66,91 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
64GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 Encrypted, „IKKP200/64GB” (include TV 0.03 lei)

64GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 Encrypted, „IKKP200/64GB” (include TV 0.03 lei)

748,25 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
64GB microSDHC/SDXC Card, Customer Kit, „385-BBKL”

64GB microSDHC/SDXC Card, Customer Kit, „385-BBKL”

1049,22 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
693184714830, „DS-2DE1C200IW-DE3” (include TV 0.8lei)

693184714830, „DS-2DE1C200IW-DE3” (include TV 0.8lei)

421,50 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
715W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare, „PWR-C1-715WAC-P=”

715W AC 80+ platinum Config 1 Power Supply Spare, „PWR-C1-715WAC-P=”

6225,50 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
8-PORT LAYER 2 GE SWITCH/NETWORK INTERFACE MODULE IN „NIM-ES2-8=”, (include TV 1.75lei)

8-PORT LAYER 2 GE SWITCH/NETWORK INTERFACE MODULE IN „NIM-ES2-8=”, (include TV 1.75lei)

7235,00 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș