Modul optic 1310/1550nm WDM SingleMode 20km 1.25G conector SC- Type A – XGIGA, „XGSF-BS3512-20” (include TV 0.8lei)

84.82 lei

În stoc

Producator: XGIGA
Model: XGSF-BS3512-20 Categorie:

Imagini produs


Informații suplimentare

Tip accesoriu:

Modul SFP

Detalii tehnice:

Single-mode

Rata de transfer/ Banda de frecventa:

1.25 Gbps

Conectori:

SC x 1

Lungime de unda:

1310 nm / 1550 nm

Raza de actiune (m):

20.000 m