MODUL SFP TP-LINK Single-mode, conector LC, 1000Base-BX WDM Bi-Directional, TX:1310nm/RX:1550nm, pana la 2km „TL-SM321A-2”

72.67 lei

În stoc

Producator: TP-LINK
Model: TL-SM321A-2 Categorie:

Imagini produs


Informații suplimentare

Tip accesoriu:

Modul SFP

Detalii tehnice:

Single-mode

Lungime de unda:

1310 nm / 1550 nm

Raza de actiune (m):

2 km