Cablu fibra optica

Afișez toate cele 18 rezultate

CABLU fibra optica Emtex Set 12 buc pigtail FO LC/PC, MM OM4, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate – EMTEX „SC-MM4-1.5-12COL”

CABLU fibra optica Emtex Set 12 buc pigtail FO LC/PC, MM OM4, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate – EMTEX „SC-MM4-1.5-12COL”

76,30 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Set 12 buc pigtail FO LC/PC, MM OM4, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate, „LC-MM4-1.5-12COL”

Set 12 buc pigtail FO LC/PC, MM OM4, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate, „LC-MM4-1.5-12COL”

75,67 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
CABLU fibra optica Emtex Set 12 buc pigtail FO SC/PC, MM OM3, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate – EMTEX „SC-MM3-1.5-12COL”

CABLU fibra optica Emtex Set 12 buc pigtail FO SC/PC, MM OM3, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate – EMTEX „SC-MM3-1.5-12COL”

61,92 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Set 12 buc pigtail FO LC/PC, SM OS2, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate, „LC-SM-1.5-12COL”

Set 12 buc pigtail FO LC/PC, SM OS2, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate, „LC-SM-1.5-12COL”

60,45 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
CABLU fibra optica Emtex Set 12 buc pigtail FO SC/APC, SM OS2, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate – EMTEX „SC/APC-SM-1.5-12COL”

CABLU fibra optica Emtex Set 12 buc pigtail FO SC/APC, SM OS2, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate – EMTEX „SC/APC-SM-1.5-12COL”

57,17 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Set 12 buc pigtail FO SC/PC, SM OS2, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate, „SC-SM-1.5-12COL”

Set 12 buc pigtail FO SC/PC, SM OS2, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate, „SC-SM-1.5-12COL”

57,39 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Nexans | N164.UDPE24B | Cablu fibra | LANmark | UDPE | LSZH | Negru | Singlemode OS2 9/125 | 24 fibre | Cda multiplu 100m „N164.UDPE24B”

Nexans | N164.UDPE24B | Cablu fibra | LANmark | UDPE | LSZH | Negru | Singlemode OS2 9/125 | 24 fibre | Cda multiplu 100m „N164.UDPE24B”

12,30 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Pigtail FO LC/PC, MM, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m OM4, „LC-MM4-1.5”

Pigtail FO LC/PC, MM, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m OM4, „LC-MM4-1.5”

6,57 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
CABLE FO 6F/OM3 R855617 R&M „R855617”

CABLE FO 6F/OM3 R855617 R&M „R855617”

5,57 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Pigtail FO LC/PC, SM, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m, „LC-SM-1.5”

Pigtail FO LC/PC, SM, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m, „LC-SM-1.5”

5,60 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
Pigtail FO SC/PC, SM OS2, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m, „SC-SM-1.5”

Pigtail FO SC/PC, SM OS2, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m, „SC-SM-1.5”

5,33 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Nexans | N165.MBUN12-AC | Cablu fibra | LANmark | Micro-bundle universal | LSZH | Negru | Multimode OM3 50/125 | 12 fibre | Cca „N165.MBUN12-AC”

Nexans | N165.MBUN12-AC | Cablu fibra | LANmark | Micro-bundle universal | LSZH | Negru | Multimode OM3 50/125 | 12 fibre | Cca „N165.MBUN12-AC”

16,41 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PANDUIT NK 1-fiber OM3 LC Pigtail 900um Buffered Fiber – 1m „NKFPX1BN1NNM001”

PANDUIT NK 1-fiber OM3 LC Pigtail 900um Buffered Fiber – 1m „NKFPX1BN1NNM001”

23,98 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Nexans Pigtail FO 1 metru LSZH Galben LANmark Singlemode 9/125 Maxistrip LC, „N121.4MLY”

Nexans Pigtail FO 1 metru LSZH Galben LANmark Singlemode 9/125 Maxistrip LC, „N121.4MLY”

31,18 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PANDUIT NKFP91BN1NNM001 NetKey 1 Fiber Pigtail OS2 LC 1m „NKFP91BN1NNM001”

PANDUIT NKFP91BN1NNM001 NetKey 1 Fiber Pigtail OS2 LC 1m „NKFP91BN1NNM001”

27,10 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Nexans Pigtail FO 1 metru LSZH Aqua LANmark Multimode OM3 50/125 LC, „N121.5MLA”

Nexans Pigtail FO 1 metru LSZH Aqua LANmark Multimode OM3 50/125 LC, „N121.5MLA”

24,61 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
CABLU fibra optica Nexans Nexans | N167.MBUN12-AC | Cablu fibra | LANmark | Micro-bundle universal | LSZH | Negru | Multimode OM4 | 12 fibre | Cca,”N167.MBUN12-AC”

CABLU fibra optica Nexans Nexans | N167.MBUN12-AC | Cablu fibra | LANmark | Micro-bundle universal | LSZH | Negru | Multimode OM4 | 12 fibre | Cca,”N167.MBUN12-AC”

24,61 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Set 12 buc pigtail FO LC/PC, MM OM3, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate, „LC-MM3-1.5-12COL”

Set 12 buc pigtail FO LC/PC, MM OM3, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate, „LC-MM3-1.5-12COL”

65,00 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș