Patch corduri fibra optica

Afișez 1 - 36 din 95 de rezultate

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 20m, „SC-SC-SM/DX-20”

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 20m, „SC-SC-SM/DX-20”

64,43 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-LC-MM4/DX-1”

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-LC-MM4/DX-1”

18,28 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CABLE FO OS2 LCD/LCD/2M R811808 R&M „R811808” (timbru verde 0.08 lei)

PATCH CABLE FO OS2 LCD/LCD/2M R811808 R&M „R811808” (timbru verde 0.08 lei)

82,23 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
DIGITUS DK-2533-05/3 Fiber Optic Patch Cord LC/LC duplex 5m Multimode OM3 „DK-2533-05/3”

DIGITUS DK-2533-05/3 Fiber Optic Patch Cord LC/LC duplex 5m Multimode OM3 „DK-2533-05/3”

35,18 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-SC-SM/DX-1”

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-SC-SM/DX-1”

16,85 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 3m, „SC-LC-MM3/DX-3”

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 3m, „SC-LC-MM3/DX-3”

23,55 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/APC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 2m „SC/APC-SC/PC-SM/DX-2”

Patchcord FO SC/APC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 2m „SC/APC-SC/PC-SM/DX-2”

23,84 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM2 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 2m, „SC-SC-MM2/DX-2”

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM2 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 2m, „SC-SC-MM2/DX-2”

19,06 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO LC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „LC-LC-MM3/DX-1”

Patchcord FO LC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „LC-LC-MM3/DX-1”

18,50 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 2m, „SC-SC-SM/DX-2”

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 2m, „SC-SC-SM/DX-2”

19,06 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 20m, „SC-LC-MM4/DX-20”

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 20m, „SC-LC-MM4/DX-20”

83,28 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CABLE FO OS2 LCD/LCD/3M R818719 R&M „R818719” (timbru verde 0.08 lei)

PATCH CABLE FO OS2 LCD/LCD/3M R818719 R&M „R818719” (timbru verde 0.08 lei)

92,94 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
DIGITUS DK-2532-02/3 Fiber Optic Patch Cord LC/SC 2m duplex Multimode OM3 „DK-2532-02/3”

DIGITUS DK-2532-02/3 Fiber Optic Patch Cord LC/SC 2m duplex Multimode OM3 „DK-2532-02/3”

7,90 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-SC-MM3/DX-1”

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-SC-MM3/DX-1”

17,36 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 5m, „SC-LC-MM3/DX-5”

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 5m, „SC-LC-MM3/DX-5”

29,18 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/APC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 3m „SC/APC-SC/PC-SM/DX-3”

Patchcord FO SC/APC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 3m „SC/APC-SC/PC-SM/DX-3”

26,69 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 10m, „SC-SC-MM3/DX-10”

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 10m, „SC-SC-MM3/DX-10”

46,22 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO LC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 20m, „LC-LC-MM3/DX-20”

Patchcord FO LC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 20m, „LC-LC-MM3/DX-20”

77,84 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 30m, „SC-SC-SM/DX-30”

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 30m, „SC-SC-SM/DX-30”

88,79 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 2m, „SC-LC-MM4/DX-2”

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 2m, „SC-LC-MM4/DX-2”

21,34 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CABLE FO OS2 LCD/LCD/5M R818720 R&M „R818720” (timbru verde 0.08 lei)

PATCH CABLE FO OS2 LCD/LCD/5M R818720 R&M „R818720” (timbru verde 0.08 lei)

90,70 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
DIGITUS DK-2532-03/3 Fiber Optic Patch Cord LC/SC 3m duplex Multimode OM3 „DK-2532-03/3”

DIGITUS DK-2532-03/3 Fiber Optic Patch Cord LC/SC 3m duplex Multimode OM3 „DK-2532-03/3”

8,47 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 20m, „SC-SC-MM3/DX-20”

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 20m, „SC-SC-MM3/DX-20”

76,62 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO LC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 3m, „LC-LC-SM/DX-3”

Patchcord FO LC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 3m, „LC-LC-SM/DX-3”

22,42 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/APC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 5m „SC/APC-SC/PC-SM/DX-5”

Patchcord FO SC/APC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 5m „SC/APC-SC/PC-SM/DX-5”

32,30 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 15m, „SC-SC-MM3/DX-15”

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 15m, „SC-SC-MM3/DX-15”

61,40 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO E2000/APC-E2000/APC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 10m, „E2000/APC-E2000/APC-SM/DX-10”

Patchcord FO E2000/APC-E2000/APC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 10m, „E2000/APC-E2000/APC-SM/DX-10”

137,59 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 3m, „SC-SC-SM/DX-3”

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 3m, „SC-SC-SM/DX-3”

21,34 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 30m, „SC-LC-MM4/DX-30”

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 30m, „SC-LC-MM4/DX-30”

116,77 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH CABLE FO LC-DUPLEX LSZH/OM3 1M BEIGE/TURQ R323063 R&M „R323063” (timbru verde 0.08 lei)

PATCH CABLE FO LC-DUPLEX LSZH/OM3 1M BEIGE/TURQ R323063 R&M „R323063” (timbru verde 0.08 lei)

50,50 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
DIGITUS DK-2533-02 Fiber Optic Patch Cord LC/LC duplex 2m Multimode OM2 „DK-2533-02”

DIGITUS DK-2533-02 Fiber Optic Patch Cord LC/LC duplex 2m Multimode OM2 „DK-2533-02”

34,06 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 2m, „SC-SC-MM3/DX-2”

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 2m, „SC-SC-MM3/DX-2”

20,21 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO LC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 5m, „LC-LC-SM/DX-5”

Patchcord FO LC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 5m, „LC-LC-SM/DX-5”

26,91 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-LC/APC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 1m „SC/PC-LC/APC-SM/DX-1”

Patchcord FO SC/PC-LC/APC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 1m „SC/PC-LC/APC-SM/DX-1”

21,74 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO SC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-LC-SM/DX-1”

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-LC-SM/DX-1”

17,36 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patchcord FO E2000/APC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 10m, „E2000/APC-LC/PC-SM/DX-10”

Patchcord FO E2000/APC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 10m, „E2000/APC-LC/PC-SM/DX-10”

101,82 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș