Patch panel

Afișez toate cele 34 de rezultate

Patch panel 24 porturi, 1U, neechipat, suport de cabluri integrat, black – EMTEX, „EMT-PP24-BLANK”

Patch panel 24 porturi, 1U, neechipat, suport de cabluri integrat, black – EMTEX, „EMT-PP24-BLANK”

55,81 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH PANEL LOGILINK 24 porturi, Keystone, 1U pentru rack 19″, black, „NK4043”

PATCH PANEL LOGILINK 24 porturi, Keystone, 1U pentru rack 19″, black, „NK4043”

81,71 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patch panel neechipat | cat 5,6 | Modular | Cupru | 24 | Keystone | Essential | Negru

Patch panel neechipat | cat 5,6 | Modular | Cupru | 24 | Keystone | Essential | Negru

127,31 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patch panel 24 porturi ,1U, FTP Cat.5e, Krone+110 , suport de cabluri integrat – EMTEX, „PBPP33”

Patch panel 24 porturi ,1U, FTP Cat.5e, Krone+110 , suport de cabluri integrat – EMTEX, „PBPP33”

175,57 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
CABLU fibra optica Emtex Patch panel FO cu sina glisanta 24 porturi LC duplex / SC simplex, 1U, caseta sudura 24, tub termo, accesorii prindere, neechipat, negru – EMTEX „SPS24SCS-RF-VK”

CABLU fibra optica Emtex Patch panel FO cu sina glisanta 24 porturi LC duplex / SC simplex, 1U, caseta sudura 24, tub termo, accesorii prindere, neechipat, negru – EMTEX „SPS24SCS-RF-VK”

163,38 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
KEYSTONE PANEL LOGILINK, 1U pentru rack 19″, 24 Ports, shielded, black „NK4042”

KEYSTONE PANEL LOGILINK, 1U pentru rack 19″, 24 Ports, shielded, black „NK4042”

75,49 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patch panel 24 porturi ,1U, UTP Cat.5e, Krone+110 – EMTEX, „PBPP02A-Cat.5e”

Patch panel 24 porturi ,1U, UTP Cat.5e, Krone+110 – EMTEX, „PBPP02A-Cat.5e”

80,93 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
CABLU fibra optica Emtex Patch panel FO cu sina glisanta 24 porturi LC quad / SC duplex, 1U, caseta sudura 24, tub termo, accesorii prindere, neechipat, negru – EMTEX „PS24SCD-RF-VK”

CABLU fibra optica Emtex Patch panel FO cu sina glisanta 24 porturi LC quad / SC duplex, 1U, caseta sudura 24, tub termo, accesorii prindere, neechipat, negru – EMTEX „PS24SCD-RF-VK”

158,71 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH PANEL GEMBIRD 24 porturi, Cat6, 1U pentru rack 19″, suport posterior pt. gestionare cabluri, black, „NPP-C624CM-001”

PATCH PANEL GEMBIRD 24 porturi, Cat6, 1U pentru rack 19″, suport posterior pt. gestionare cabluri, black, „NPP-C624CM-001”

147,45 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patch panel 19″, 1U, PowerCat 5e, 24xRJ45, ecranat, suport de cabluri integrat, Graphite – Molex „PID-00030”

Patch panel 19″, 1U, PowerCat 5e, 24xRJ45, ecranat, suport de cabluri integrat, Graphite – Molex „PID-00030”

571,10 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH PANEL Emtex Patch panel FO cu sina glisanta 48 porturi LC quad / SC duplex, 2U, caseta sudura 24, tub termo, accesorii prindere, neechipat, negru – Emtex „PS48SCD-RF-OPT”

PATCH PANEL Emtex Patch panel FO cu sina glisanta 48 porturi LC quad / SC duplex, 2U, caseta sudura 24, tub termo, accesorii prindere, neechipat, negru – Emtex „PS48SCD-RF-OPT”

285,85 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH PANEL GEMBIRD 48 porturi, Cat5e, 2U pentru rack 19″, suport posterior pt. gestionare cabluri, black, „NPP-C548CM-001”

PATCH PANEL GEMBIRD 48 porturi, Cat5e, 2U pentru rack 19″, suport posterior pt. gestionare cabluri, black, „NPP-C548CM-001”

281,20 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patch panel 19, 1U, 24 porturi neechipat, pentru conectori Keystone, cu bare de gestionare a cablurilor – Molex „PID-00257”

Patch panel 19, 1U, 24 porturi neechipat, pentru conectori Keystone, cu bare de gestionare a cablurilor – Molex „PID-00257”

193,91 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH PANEL 24XRJ45 1U CAT6A/GRAY R813485 R&M „R813485”

PATCH PANEL 24XRJ45 1U CAT6A/GRAY R813485 R&M „R813485”

197,23 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH PANEL GEMBIRD 24 porturi, Cat5e, 1U pentru rack 19″, black, „NPP-C524-002”

PATCH PANEL GEMBIRD 24 porturi, Cat5e, 1U pentru rack 19″, black, „NPP-C524-002”

225,15 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patch panel 48 porturi, 1U, neechipat, ecranat, suport de cabluri integrat, black – EMTEX „EMT-PP48-BLANK”

Patch panel 48 porturi, 1U, neechipat, ecranat, suport de cabluri integrat, black – EMTEX „EMT-PP48-BLANK”

121,93 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH PANEL 6XLC-DUPLEX G.652D/1U CERAMIC R819945 R&M „R819945”

PATCH PANEL 6XLC-DUPLEX G.652D/1U CERAMIC R819945 R&M „R819945”

898,13 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
PATCH PANEL GEMBIRD 48 porturi, Cat6, 2U pentru rack 19″, suport posterior pt. gestionare cabluri, black, „NPP-C648CM-001”

PATCH PANEL GEMBIRD 48 porturi, Cat6, 2U pentru rack 19″, suport posterior pt. gestionare cabluri, black, „NPP-C648CM-001”

276,29 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PANDUIT NK6PPG24Y Punchdown Patch Panel Cat 6 UTP Flat 24 Port 1U „NK6PPG24Y”

PANDUIT NK6PPG24Y Punchdown Patch Panel Cat 6 UTP Flat 24 Port 1U „NK6PPG24Y”

749,55 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patch Panel neechipat | Sliding | FO | 24 | Snap-in | LANmark | Negru

Patch Panel neechipat | Sliding | FO | 24 | Snap-in | LANmark | Negru

449,31 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH PANEL 6XLC-DUPLEX OM3/1U CERAMIC R816237 R&M „R816237”

PATCH PANEL 6XLC-DUPLEX OM3/1U CERAMIC R816237 R&M „R816237”

794,41 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
PATCH PANEL LOGILINK 24 porturi, UTP, Cat6, 1U pentru rack 19″, black, „NP0004”

PATCH PANEL LOGILINK 24 porturi, UTP, Cat6, 1U pentru rack 19″, black, „NP0004”

134,12 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PANDUIT FD1W24AQDLCZ Opticom Pre-loaded Fiber Patch Panel with 24 Duplex 50mm Multimode LC Adapters Zirconia Sleeve – Fabricat in Ro „FD1W24AQDLCZ”

PANDUIT FD1W24AQDLCZ Opticom Pre-loaded Fiber Patch Panel with 24 Duplex 50mm Multimode LC Adapters Zirconia Sleeve – Fabricat in Ro „FD1W24AQDLCZ”

1160,76 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
Patch Panel neechipat | Modular Sliding | Cat 5, 6, 6A, 7, 7A | Cupru | 24 | Snap-in | LANmark | Negru

Patch Panel neechipat | Modular Sliding | Cat 5, 6, 6A, 7, 7A | Cupru | 24 | Snap-in | LANmark | Negru

314,73 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
PATCH PANEL CAT5/6 24XRJ45/1U GRAY R812467 R&M „R812467”

PATCH PANEL CAT5/6 24XRJ45/1U GRAY R812467 R&M „R812467”

166,61 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
PATCH PANEL INTELLINET 24 porturi, FTP, Cat5e ecranat, 1U pentru rack 19″ „513487”

PATCH PANEL INTELLINET 24 porturi, FTP, Cat5e ecranat, 1U pentru rack 19″ „513487”

380,28 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PANDUIT 19 24 port 1U NetKey Category 5e preloaded 110 style punchdown patch panel Ro „NK5EPPG24Y”

PANDUIT 19 24 port 1U NetKey Category 5e preloaded 110 style punchdown patch panel Ro „NK5EPPG24Y”

539,58 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patch Panel neechipat | Modular Sliding | Cat 5, 6, 6A, 7, 7A | Cupru | 24 | Snap-in | LANmark | Alb

Patch Panel neechipat | Modular Sliding | Cat 5, 6, 6A, 7, 7A | Cupru | 24 | Snap-in | LANmark | Alb

269,58 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PATCH PANEL INTELLINET 24 porturi, UTP, Cat6, 1U pentru rack 19″ „520959”

PATCH PANEL INTELLINET 24 porturi, UTP, Cat6, 1U pentru rack 19″ „520959”

243,12 LEI
 
Stoc limitat
Adaugă în coș
PANDUIT 19 24-Port Angled Modular Patch Panel Mini-Com RoHS complaint „CPA24BLY”

PANDUIT 19 24-Port Angled Modular Patch Panel Mini-Com RoHS complaint „CPA24BLY”

488,26 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patch Panel neechipat | Modular | Cat 5, 6, 6A, 7, 7A | Cupru | 24 | Snap-in | LANmark | Alb

Patch Panel neechipat | Modular | Cat 5, 6, 6A, 7, 7A | Cupru | 24 | Snap-in | LANmark | Alb

202,18 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patch panel 24 porturi, 1U, FTP Cat.6, Krone+110, suport de cabluri integrat – EMTEX, „PBPP17”

Patch panel 24 porturi, 1U, FTP Cat.6, Krone+110, suport de cabluri integrat – EMTEX, „PBPP17”

167,94 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
PANDUIT 2U 19 Management panels 88.1 x 78.5mm front duct „WMPF1E”

PANDUIT 2U 19 Management panels 88.1 x 78.5mm front duct „WMPF1E”

245,54 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș
Patch Panel neechipat | Modular | Cat 5, 6, 6A, 7, 7A | Cupru | 24 | Snap-in | LANmark | Negru

Patch Panel neechipat | Modular | Cat 5, 6, 6A, 7, 7A | Cupru | 24 | Snap-in | LANmark | Negru

202,18 LEI
 
În stoc
Adaugă în coș